Dayanıklılığa Kaliteye Estetiğe yeni bir bakış açısı...

Aduro, pencere ve kapı sistemlerine yeni bir bakış açısı getiriyor. Geleneksel den edindiği tecrübeyi, modern tekniklerle harmanlıyor. Sonuç; yaşadığınız mekanlara özel bir dokunuş... Dayanıklı, kaliteli, estetik bir dokunuş...


Biz Kimiz?

25 yılı aşkın süredir tasarım ve yapı sektöründe faaliyet gösteren Yeni Güney İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'nin, projelerinde ödün vermediği estetik, kalite anlayışını, ahşap sektörüne de taşımak amacıyla, firmanın bir uzantısı olarak 1998 yılından beri faaliyet göstermekte olan Aduro, 2007 yılından itibaren de modern bir tesiste faaliyetlerine devam etmektedir.

Üretimimize lamine ahşap sistemler ile başlamış olsak da, 2011 yılından itibaren yürüttüğümüz çalışmalarla ürün çeşitliliğini arttırmak için araştırma ve geliştirme çalışmalarımız yoğunlaştırmıştır. 2013 yılında, merkezi İtalya’da bulunan Uniform firması ile “know-how lisans” sözleşmesi imzalayarak, “uni_one Ahşap-Alüminyum Pencere ve Kapı Sistemleri”nin Türkiye temsilcisi ve üreticisi olmuştur. Ahşap alüminyum pencere, kış bahçesi ve giydirme cephe sistemlerinin eklenmesiyle, firmamız, yapı malzemesi olarak ahşabın cephede kullanımıyla ilgili bütün alternatiflere cevap verebilir duruma gelmiştir. Bu yeni ürünler ülkemizde ahşap bilgisinin eksikliğinden ve bazen de tekniğinin yetersizliğinden çok fazla gündeme gelmemiş, fakat çeşitli Avrupa ülkelerinde yoğun kullanıma sahiptir.

Ürünlerimizi, yalnızca bulunduğumuz bölgede değil, Türkiye’nin en uzak şehirlerine kadar ulaştırabilmekteyiz.


Felsefemiz

Aduro, gerek lamine ahşap ve ahşap-alüminyum pencere ve kapı sistemlerinde, gerekse yapı malzemesi olarak ahşabın cephede kullanımıyla ilgili giydirme cephe sistemleri, kış bahçeleri ve güneş kırıcı sistemlerinin üretim sürecinde, günümüz teknolojisinin en son olanaklarını kullanarak, ahşabın doğallığını ve sıcaklığını, estetik değerlerle harmanlayarak, kalite ve dayanıklılıktan ödün vermeyen ürünler hedeflemektedir.

Aduro, sağlıktan ve doğaya saygıdan ödün vermeden, müşterilerinin yaşam kalitesini artırma misyonunu benimsemiştir.

Tasarımdan üretime, ürün sevkiyatından montaja kadar her aşamada, estetik, kalite ve dayanıklılığı amaç edinen firmamız, teknolojinin olanaklarından faydalanan modern üretim anlayışını temel misyonu olarak belirlemiştir.

Aduro, tüm üretim sürecince tasarımı da göz önünde bulundurup, kullanılan tüm ürünleri birer mimari öğe olarak değerlendirmekte, ve uyguladığı tüm binalara değer katmayı hedeflemektedir.